Kas ir Specenergo - specenergo.lv

Kas ir Specenergo

Drukāt

0297Specenergo tika izveidots uz bijušā uzņēmuma „Baltspecenergo” bāzes, kurš savulaik bija daļa no uzņēmuma „Sojuzspecenergo”. Uzņēmuma remontdarbu objekti atrodas Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Krievijā Ļeņingradas apgabalā. 

Specenergo — tas ir moderns, dinamiski augošs ražošanas uzņēmums. Uzņēmuma ražotnēs atrodas vismodernākā iekārtas metāla apstrādei, liekšanai un presēšanai, ūdensgriešanas un plazmas griešanas iekārtas. Pieredzes bagāti uzņēmuma darbinieki palīdzēs atrast optimālu risinājumu Jūsu pasūtījuma izpildei.

Mūsu uzņēmuma saimnieciskās darbības pamatvirzieni ir:

  • industriālo objektu (energoiekārtu un siltumsistēmu) remonts, rūpniecības dūmvadu, torņu un citu augstceltņu remonts, montāža un demontāža

  • dažāda tipa metālkonstrukciju izgatavošana un montāža;

  • dažādu detaļu un konstrukciju izgatavošana lielās un mazās partijās.

Mūsu cehā ir pieejami vairāki programmējamie darbagaldi (ūdensgriešanas darbagalds un plazmas griešanas darbagalds), dažādas tehnoloģiskās iekārtas metāla griešanai, locīšanai, urbšanai, frēzēšanai utt.

 

Kā vieni no galvenajiem pamatprincipiem uzņēmumā Specenergo ir kvalitāte un izgatavošanas termiņu ievērošana.

Galvenā Specenergo vērtība ir uzņēmumā strādājošie speciālisti, kuriem ir augsta kvalifikācija, atbilstoša izglītība un darba pieredze. Saliedēts komandas darbs ir uzņēmuma panākumu atslēga!

Uzņēmums un ražošanas cehs atrodas Rīgā . Uzņēmums realizē ne tikai vienkāršus, bet arī lielus nestandarta projektus. Esiet laipni aicināti apmeklēt mūsu ražotni un uzzināt vairāk par mūsu sadarbības iespējām!

map

 

 KONTAKTI

 

 

 

 

  

Specenergo valdes priekšsēdētājs ir Dmitrijs Parfonovs.

2009. gadā Dmitrijam Parfonovam tika piešķirta Tūkstošgades Zelta godalga par labako tirdzniecības marku sava nozarē. 

Godalgas "The Golden Award for the best trademark" piešķir starptautiska organizācija "Editorial Office" un "Trade leaders club"

FacebookGoogle BookmarksLinkedin

Āra trenažieri

trenazieris izgriezts

Āra trenažieri visu muskuļu grupu stiprināšanai.

Ražots Latvijā: Specenergo SIA

Copyright © 2024 specenergo.lv.